O nas

czyli kilka słów o naszej firmie

Nasza firma

Jesteśmy producentem lakierowanych frontów meblowych wykonanych z płyty MDF. W ofercie posiadamy zarówno fronty o powierzchni gładkiej, z uchwytami frezowanymi (tzw. podchwytem) oraz całą gamę wzorów frezowanych. Dysponujemy obszernym parkiem maszyn do obróbki stolarki meblowej w tym: ciecia na pile panelowej, frezowania CNC, szlifowania wielostopniowego, polerowania automatycznego oraz lakierowania w komorach lakierniczych dzięki czemu nie jesteśmy zależni od firm zewnętrznych a tym samym możemy sobie pozwolić na skrócone terminy wykonywania powierzonych zleceń.

Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie lakierowania oraz frezowania elementów z materiału powierzonego przez klienta.

Tak pracujemy

Design

Nasze fronty przygotowywane są w nowoczesnym parku maszynowym. Stylistyka i wzornictwo, które Państwu proponujemy to efekt projektantów stawiających na dokonały efekt na długie lata.

Wysoka Jakość

W procesie produkcji bazujemy tylko na dostawcach materiałów najwyższej jakości pochodzących od czołówki światowych producentów. Naszym klientom oferujemy bardzo wysoką jakość z zachowaniem atrakcyjnych cen.

Szybkie realizacje

Jesteśmy rzetelni w tym co robimy i do czego się zobowiązujemy. Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego gwarantujemy krótkie terminy realizacji.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE